5 галузей, де можна стати мільярдером


5 галузей, де можна стати мільярдером

Уоррен Баффетт, як і майже 20% мільярдерів, зробив свій статок в галузі фінансів. Всього на землі 2325 мільярдерів, і на них припадає близько 4% світового багатства. Як їм це вдалося і в яких сферах діяльності вони досягли успіху?

Відповідно до останнього звіту дослідницької компанії Wealth-X близько 13% мільярдерів свій статок успадкували, ще 27% стали мільярдерами, після того як змогли успішно вкласти успадковане багатство, ну а решта 60% свій статок заробили самі.

Давайте подивимося, як їм це вдалося. У дослідженні говориться, що можливості для підвищення добробуту можна знайти практично у всіх галузях, проте є і ті, в яких мільярдери з’являлися найбільш часто.

Ось вона, гаряча п’ятірка:

Галузі з найбільшою кількістю мільярдерів

1 Фінанси, банки та інвестиції

2 Промисловість

3 Нерухомість

4 Текстиль, одяг та люксові товари

5 Соціальні організації

Зовсім не дивно, що більшість мільярдерів заробили свої статки в сфері фінансів. Набагато цікавіше, скільки грошей принесла промислова галузь. До речі, тут багато в чому є заслуга глобалізації.

Великі бізнесмени все частіше намагаються диверсифікувати свій бізнес, проводячи експансію на різні ринки світу, в тому числі і ринки, що розвиваються. Так, наприклад, в країнах Латинської Америки, Карибського басейну, Азії, Африці і на Близькому Сході левова частка мільярдерів зробили собі статок саме в промисловості. В цьому є навіть якась закономірність. Далеко не скрізь фінансовий ринок розвинений так, як в США, точніше, навіть ніде так не розвинений. Саме тому мільярдерів в галузі фінансів за межами Америки знайти складніше.

Таким чином, висновок один: щоб стати мільярдером, потрібно йти на Уолл-стріт або будувати промисловий гігант на ринках, що розвиваються.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua