Поставки газу зі Словаччини в Україну 20 жовтня досягли рекордних 27,6 млн куб. м/добу


Поставки газу зі Словаччини в Україну 20 жовтня досягли рекордних 27,6 млн куб. м/добу

Поставки природного газу в Україну з боку Словаччини 20 жовтня досягли рекордного значення в 27,6 млн куб. м/добу, повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі ПАТ “Укртрансгаз” у вівторок.

“Поставки здійснюються у форсованому режимі. Все працює надійно, ніяких позаштатних ситуацій немає”, – відзначили в прес-службі.

За даними компанії, у вівторок з боку Словаччини планується імпортувати 27,4 млн куб. м газу. “Сьогодні поставки зі Словаччини ми зменшили на 200 тис куб м, проте збільшили на ту ж цифру щодо Польщі. Це зроблено для оптимізації плеча транспортування..”, – кажуть в “Укртрансгазі”.

За даними компанії, Україна продовжує закачування газу в підземні сховища.

Як повідомлялося, мінімальна гарантована потужність газопроводу “Вояни – Ужгород”, яким здійснюються поставки газу з ЄС в Україну, становить 6,4 млрд куб. м на рік, або 17,5 млн куб. м газу на добу. Проектна потужність газопроводу – близько 10 млрд куб. м газу на рік, або 27,1 млн куб. м на добу.

Велику частину вихідних транспортних потужностей на газопроводі “Вояни – Ужгород” для поставок природного газу маршрутом Європейський ринок газу – Україна до 2019 року викупив НАК “Нафтогаз України”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua