Кабмін рекомендував знизити на 30% тариф на електроенергію для опалення і підігріву води


Кабмін рекомендував знизити на 30% тариф на електроенергію для опалення і підігріву води

Кабінет міністрів України рекомендував НКРЕКУ знизити на 30%, порівняно із звичайним, тариф на електроенергію, яка використовується для опалення та підігріву води.

Відповідна рекомендація міститься в урядовій постанові №540 від 16 жовтня.

Коефіцієнт 0,7 пропонується застосовувати як до звичайного тарифу для споживачів другого класу, так і до диференційованих за часом доби тарифами. При цьому споживач повинен забезпечити окремий облік електроенергії, яка використовується для опалення та підігріву води.

Крім того, уряд пропонує НКРЕКУ обмежити тариф для населення, житла якого обладнані електроопалювальними установками, величиною 23,7 коп./кВт-год (з ПДВ). Обсяг електроенергії, що відпускається за такою ціною обмежується 5 тис. кВт-год на місяць.

На думку уряду НКРЕКУ повинна розробити порядок компенсації втрат обленерго, пов’язаних з постачанням електроенергії за пільговою ціною.

Крім того регулятору і Міненерговугілля пропонується передбачити в інвестиційних програмах обленерго кошти на реконструкцію ліній електропередач до котельних, якы переводяться з газу на електроенергію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua