В уряді обіцяють не обмежувати поставки газу населенню


В уряді обіцяють не обмежувати поставки газу населенню

В умовах можливого дефіциту газу в опалювальний сезон уряд не обмежуватиме постачання блакитного палива для потреб населення та соціальної сфери. Про це в сказав віце-прем’єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.

“Розглядається варіант обмеження споживання газу, якщо в цьому буде необхідність. Це точно не буде населення і соціальна сфера. Будемо обмежувати промисловість”, – сказав Гройсман.

При цьому він запевнив, що обмеження промпідприємств в поставках газу не призведе до серйозних втрат в економіці країни.

“Зараз ми для кожної області знизили ліміти споживання газу на 30% порівняно з минулим роком. В кожній області при правильному розподілі і чіткому контролі можна з мінімальними втратами в ці ліміти вкластися. Тому ми не думаємо, що обмеження може привести до серйозних втрат в економічній сфері “, – пояснив віце-прем’єр.

“Мінпаливенерго має всі можливості для того, щоб компенсувати недостачу вугілля і не допускати віялових відключень”, – сказав Гройсман.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua