Алжир має намір збільшити видобуток газу на 40% за п'ять років


Алжир має намір збільшити видобуток газу на 40% за п'ять років

Алжир збільшить видобуток газу на 40% протягом найближчих п’яти років, повідомляє загальноарабська газета “Аль-Кудс” з посиланням на заяву міністра енергетики країни Юсефа Юсфі.

За його словами, виробництво палива в країні “знову збільшилося” після подій початку 2013 року, коли ісламісти скоїли напад на газові об’єкти на півдні країни, в результаті яких були вбиті 40 фахівців різних національностей.

За даними влади, видобуток в країні після цих атак скоротився на 4% від середньої видобутку в 152 млрд куб. м газу в рік.

Газета також наводить заяву високопоставленого представника національної нафтогазової компанії Sonatrach, який повідомив, що Алжир має намір з 2022 почати видобуток сланцевого газу.

За його словами, якщо розроблені урядом плани будуть реалізовані, то через сім років Алжир почне видобуток сланцевого газу і доведе його виробництво до 10 млрд куб. м на рік до 2025 року.

Видання нагадує, що в травні 2014 президент Алжиру “дав зелене світло” проектами видобутку сланцевого газу в країні, незважаючи на протести різних опозиційних партій і організацій, що заявляють про їх шкідливому впливі на навколишнє середовище і водні багатства Алжиру.

За даними американських урядових джерел, Алжир із запасами сланцевого газу в 19,8 трлн куб. м займає третє місце в світі за цим показником після Китаю та Аргентини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua