"Львівгаз" заявляє про необхідність підняття тарифів на газ для населення на 10% через урізання норм споживання


"Львівгаз" заявляє про необхідність підняття тарифів на газ для населення на 10% через урізання норм споживання

ПАТ “Львівгаз” вважає за необхідне, щоб НКРЕКУ підняла тарифи на газ для населення на 10% у зв’язку з урізанням норм споживання для мешканців, які не мають лічильників, повідомляє прес-служба компанії.

“З 1 жовтня 2014 зменшені норми споживання газу для категорії населення, яка не має встановленого лічильника. Таким чином, в регіоні виникла велика різниця в споживанні газу за старими і новими нормами… Єдиний спосіб оплатити різницю – якщо НКРЕКУ збільшить тариф на транспортування і поставку газу для всіх інших споживачів. Такий крок, у свою чергу, призведе до підвищення тарифів для населення Львівської області приблизно на 10%”, – відзначають в компанії.

За даними “Львівгазу”, 17% споживачів області не мають лічильників, вони споживають 42 млн куб.м. газу на рік при новій нормі в 28 млн куб.м.

“Якщо підвищення тарифу найближчим часом не відбудеться, це призведе до збільшення боргів і дестабілізації газової галузі”, – резюмують в “Львівгаз”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua