Україна виставить на аукціон 5 родовищ нафти і газу


Україна виставить на аукціон 5 родовищ нафти і газу

Державна служба геології та надр України (Держгеонадр) 12 листопада виставить на аукціон п’ять нафтогазоносних площ у Львівській, Полтавській та Сумській областях.

Про це йдеться в оголошенні Держгеонадр, опублікованому в урядовій газеті «Урядовий кур’єр».

Згідно з повідомленням, на торги будуть виставлені спецдозволи на Підгорецький та Калинівську нафтогазоносні площі (обидві – Львівська обл.), Беличевску площа (Полтавська обл.), Лосищанській і Сурмачевський нафтогазоносні ділянки (обидва – Сумська обл.). Крім того, до продажу будуть запропоновані спецдозволи на Південний ділянку Балаховського родовища графітових руд (Кіровоградська обл.), Тернове родовище сиєнітів (Донецька обл.), Олегівське родовище лабрадоритів (Житомирська обл.).

Також Держгеонадр виставить на торги ділянку «Центральний» Помирецького родовища мінеральних вод (Львівська обл.), Ділянки «Польовий» і «Кулудор» піщано-галькового матеріалу (обидва – Одеська обл.), Винниківську ділянку піщано-гравійної суміші (Львівська обл.), ділянки №1-2 Лубьянівського родовища пісковику (Луганська обл.). Заявки на участь в аукціоні приймаються до 27 жовтня включно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua