На деяких заправках впали ціни на бензин на 20-40 коп.


На деяких заправках впали ціни на бензин на 20-40 коп.

В п’ятницю 10 жовтня великі гравці українського паливного ринку знизили роздрібні ціни на АЗС. Про це повідомили в “Консалтинговій групі А-95”.

Вартість бензину А-92, А-95 і А-95 + в мережах ОККО, WOG та SOCAR зменшилася на 40 коп. На заправках “Маршал” ті ж бензини подешевшали на 30 коп. Компанія КЛО торгує 92-м бензином на 10 коп. дешевше, А-95 подешевшав у мережі на 20 коп., а А-95 + пропонується за ціною на 30 коп. нижче, ніж вчора.

В середньому вартість А-92 і А-95 в Україні знизилася на 10 коп., А-95 + став доступнішим на 11 коп.

Ціна на дизпаливо за добу практично не змінилася, LPG ​​подорожчав ще на 4 коп. (+ 0,5%).

Аналітики “Консалтингової групи А-95” пов’язують зниження цін на бензини з падінням цін на нафту і нафтопродукти на зовнішньому ринку. Крім того, в останні дні трейдери відзначають поліпшення ситуації із задоволенням заявок на придбання валюти для закупівлі палива.

“Сприятлива зовнішня кон’юнктура дозволила охолодити ціни, але ринок залишається в напрузі в силу зберігають проблем з придбанням валюти і ризиків нових девальваційних витків”, – говорить Сергій Куюн, директор “Консалтингової групи А-95”.

За його словами, в кращому випадку заявки на валюту сьогодні задовольняються на 80%, що не дозволяє динамічно оновлювати старі запаси за рахунок нових поставок палива, яке подешевшало.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Бензин та авто
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua