"Нафтогаз" надасть газ Одеському припортовому заводу за умови, якщо потім отримає компенсацію об'ємів газу, - Яценюк


"Нафтогаз" надасть газ Одеському припортовому заводу за умови, якщо потім отримає компенсацію об'ємів газу, - Яценюк

НАК “Нафтогаз України” надасть газ Одеському припортовому заводу за умови, якщо потім отримає компенсацію об’ємів газу. Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання Кабінету міністрів України.

“Уряд прийняв рішення про введення лімітів та обмеження споживання газу суб’єктами хімічної промисловості. Я мав на ранці розмову з директором Одеського припортового заводу …. В Одеського припортового заводу є контракт з нашими угорськими колегами. Зараз в силу різних причин Угорщина призупинила поставки газу на територію України, в тому числі для потреб ОПЗ. “Нафтогаз” надає дозвіл будь-яким компаніям укласти договори на придбання природного газу та НАК “Нафтогаз” забезпечить транспортування цього газу щодо імпортних постачань будь-яким суб’єктам підприємницької діяльності, в тому числі для хімічних компаній. Ми сподіваємося, що наші західні партнери відновлять поставки”, – заявив Яценюк.

“Зараз делегація ОПЗ знаходиться в Угорщині і для того, що не зірвати виробництво “Нафтогаз” підтримає ОПЗ, в тому випадку, якщо ми надалі отримаємо компенсацію об’ємів газу, які ми поставили на хімічні заводи. Для нас основне завдання пройти зиму і якщо вибір буде стояти між тим: обігріти країну або забезпечити додаткові обсяги виробництва на хімічних заводах, то чітко заявляю, що наш вибір обігріти країну”, – сказав Яценюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua