Компанія Chevron відкриває в Україні рахунки для роботи з видобутку сланцевого газу


Компанія Chevron відкриває в Україні рахунки для роботи з видобутку сланцевого газу

Національний банк України дозволив представництву компанії Chevron в Україні відкрити поточні рахунки для роботи за угодою про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться на Олеській площі (Львівська та Івано-Франківська області). Про це йдеться в постанові НБУ від 2 жовтня №623, опублікованому на сайті регулятора.

Згідно з постановою НБУ, рахунки представництву компанії Chevron в Україні відкриваються в національній та іноземній валюті для цілей угоди про розподіл продукції.

Нагадаємо, в листопаді 2013 року, Україна підписала угоду про розділ продукції з американською нафтогазовою компанією Chevron, яка має намір вкласти близько 10 млрд дол. У видобуток вуглеводнів в західних регіонах країни. Вона займається розробкою Олеської площі, де планує вести видобуток сланцевого газу.

Угода була підписана з компанією “Надра Олеська”, 90% якої належать держпідприємству “Надра України”. 3 жовтня глава правління компанії “Надра України” Ярослав Климович повідомив, що наступного тижня Україну має намір затвердити кінцевий варіант операційного угоди з видобутку сланцевого газу з компанією Chevron.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua