На шляху до газової незалежності: Рада прийняла законопроект про стимулювання інвестування у видобуток сланцевого газу


На шляху до газової незалежності: Рада прийняла законопроект про стимулювання інвестування у видобуток сланцевого газу

Верховна Рада прийняла законопроект про стимулювання інвестиції у видобуток сланцевого газу. Депутати 234-ма голосами підтримали відповідний законопроект.

Перед цим парламент кілька разів провалював вказаний законопроект. У свою чергу, міністр фінансів України Олександр Шлапак заявив, що в разі неприйняття цього рішення, будуть зірвані угоди, “підписані з поважними компаніями”.

“У разі, якщо ми зараз не голосуємо і не підтверджуємо зміни до законодавства, свої зобов’язання, які Україною вже прийняті, то ми відмовляємося від цих угод. Тому я думаю навряд чи хтось буде нам допомагати після цього, так як Україна необов’язковий партнер”, – зазначив О.Шлапак.

Він висловив сподівання, що через рік після прийняття закону “ми будемо говорити про те, що Україна стала більш незалежною щодо газозабезпечення”.

Після цієї заяви О.Шлапака народні депутати проголосували одночасно в першому читанні і в цілому як закон.

Зазначеним законопроектом, зокрема, передбачається можливість і зобов’язання інвестора в рамках угоди про розділ продукції реєстрації як платника ПДВ. Також фактично передбачається можливість взаємозаліку між державою та інвестором щодо податкових зобов’язань останнього.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua