У Черкаській області почали добувати буре вугілля


У Черкаській області почали добувати буре вугілля

У Черкаській області, на Катеринопільщині, почався видобуток бурого вугілля. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Черкаської обласної державної адміністрації.

Як зазначає керівництво фірми “Енергетична інвестиційна компанія”, яка проводить видобуток бурого вугілля, покладів вистачить на тридцять років розробки, адже їх тут налічується близько 7,7 млн тонн.

“Це родовище – одне з небагатьох, яке має якісне вугілля. Його зольність досягає 12%. Власне, пласт вугілля тут неоднорідний. Його верхній шар на глибині чотири метри завтовшки 30-40 сантиметрів, він рихлий, розсипається. Таке вугілля, зазвичай, використовується для виготовлення паливних брикетів, глибоко – кускове вугілля. Воно якісніше і більше годиться для застосування на ТЕЦ. Наступний, ще більш низький шар самого пласта, теж використовується для паливних брикетів”, – розповів технічний директор “ЕІК” Павло Костенко.

Орієнтовна ціна вугілля для області складатиме 800 гривень за тонну.

В планах розробників Мокрокалігорского родовища – вийти на промисловий видобуток до 300 тис. тонн вугілля і звести протягом 2015-2016 років теплову електричну станцію.

Нагадаємо, на Донбасі видобувають вугілля 24 з 93 шахт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua