Реверс нестабільний: Польща скоротила поставки газу в Україну на 28,8%


Реверс нестабільний: Польща скоротила поставки газу в Україну на 28,8%

За період з 1 по 4 жовтня Польща в середньому скоротила поставки природного газу в Україну на 28,75% або на 1,15 млн куб. м / добу до 2,85 млн куб. м / добу порівняно з середньодобовими поставками у вересні, які складали близько 4 млн куб. м / добу.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби оператора газотранспортної системи компанії «Укртрансгаз».

«В середньому, за перші 4 дня жовтня поставки становили 2,85 млн куб. м природного газу, що в порівнянні з показниками аналогічного періоду 2013 є непоганим результатом, так як на початку жовтня попереднього року газ з Польщі не імпортувався», – сказано в ньому.

Згідно з даними компанії, 1 жовтня в Україну з території Польщі надійшло близько 2,8 млн куб. м газу, 2 жовтня – 2,4 млн куб. м газу (у цей день польська сторона проводила планові ремонтні роботи), 3 жовтня – 3,4 млн куб. м природного газу і 4 жовтня – порядку 2,8 млн куб. м газу.

Для порівняння, за 4 останні дні вересня (26-30 вересня) поставки природного газу в Україну з Польщі становили близько 4 млн куб. м газу на добу.

Прес-служба «Укртрансгазу» відзначає, що оператор української ГТС повністю виконує всі заявки на поставку природного газу, і ніяких проблем з роботою польського та українського операторів газотранспортної системи немає.

Нагадаємо, у вересні імпорт газу з Європи склав близько 987 млн ​​куб. м газу.

Станом на 4 жовтня Україна збільшила запаси газу в підземних сховищах до 16,7 млн куб. м.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua