До повідомлень Facebook можна буде прикріплювати грошові перекази - ЗМІ


До повідомлень Facebook можна буде прикріплювати грошові перекази - ЗМІ

Користувачі найбільшої в світі соціальної мережі Facebook в майбутньому зможуть переказувати один одному гроші за допомогою додатка обміну повідомленнями Messenger.

Користувачі найбільшої в світі соціальної мережі Facebook в майбутньому зможуть переказувати один одному гроші за допомогою додатка обміну повідомленнями Messenger. До такого висновку дійшов студент Стенфордського університету Ендрю Од, який знайшов за допомогою спеціальних інструментів для розробників відповідну приховану можливість в Messenger для мобільної платформи iOS від Apple.

“Скріншот програми здійснення перекладу був виявлений ще місяць тому”, – розповів він місцевим ЗМІ. Подальші пошуки привели до виявлення цілого додатку, вже готового до використання, але ще не представленого публіці. Од повідомив, що транзакції не відображаються в новинній стрічці і можуть проводитися між користувачами на двосторонній і багатосторонній основі. Він також вважає, що пілотна версія додатка вже доступна співробітникам мережі. Од повідомив, що користувачі зможуть прикріплювати переклади до приватного повідомленням і відправляти їх так само просто, як і фотознімки.

Раніше керівництво Facebook найняло на роботу колишнього голову компанії PayPal Девіда Маркуса, який тепер очолює підрозділ Messenger. У зв’язку з цим експерти не виключають, що Facebook в майбутньому зможе скласти конкуренцію основним гравцям ніші – платіжним системам PayPal, Webmoney та ін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua