"Супер ідея" від ЗАЗ: необхідно компенсувати українцям частину вартості вітчизняного авто з бюджету


"Супер ідея" від ЗАЗ: необхідно компенсувати українцям частину вартості вітчизняного авто з бюджету

Глава правління ПрАТ “Запорізький автомобільний завод” Микола Євдокименко відзначає необхідність компенсації споживачеві з бюджету частини вартості нового вітчизняного автомобіля. Про це Євдокименко заявив в ході круглого столу “Врятувати промисловість”, організованого партією “Сильна Україна”.

“Перше, що потрібно зробити – подбати про споживача! Потрібно повторити те, що вже зробили країни ЄС. Необхідна програма, щоб компенсувати споживачеві вартість старого автомобіля при здачі його в утилізацію. Дану компенсацію можна буде використовувати при купівлі нового вітчизняного автомобіля”, – заявив Євдокименко.

За словами автовиробника, ЄС по аналогічних програмах виплачує споживачеві 1,5 тис євро, а РФ 1,5 тис дол. на покупку вітчизняного авто.

“Завдяки цій програмі вони продали по 600-700 тис. нових автомобілів”, – заявив Микола Євдокименко.

Також за словами глави правління ПрАТ “ЗАЗ”, уряд зобов’язаний обмежити імпорт.

“Це потрібно тому, що умови, в яких працюють українські підприємства відрізняються від тих умов, в яких працюють наші сусіди. Приміром, автозаводи в Польщі, Словаччині та Чехії працюють в режимі спеціальних економічних зон, які звільнені від усіх податків, крім податку на зарплату і на землю”, – заявив Євдокименко.

Також він висловив сподівання, що новий склад парламенту підтримає створення аналогічних економічних умов для вітчизняного автопрому.

“Спасибі Сергію Тігіпку за цю позначену проблему неповернення ПДВ і переплачені податки. Якщо з’явиться публічний реєстр оподаткування – це буде дуже позитивною ініціативою для бізнесу. Незважаючи на те, що в Міндоходів будуть не в захваті, це справедлива ідея”, – заявив Євдокименко.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Тігіпко виступив за створення публічних реєстрів оподаткування та повернення ПДВ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Бензин та авто
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua