Динаміка, що лякає: в Україні з початку року викрали більше 7 тисяч авто


Динаміка, що лякає: в Україні з початку року викрали більше 7 тисяч авто

Кількість викрадень транспортних засобів в Україні в 2014 році в порівнянні з 2013 роком збільшилася майже в два рази, повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ.

Згідно з даними ДАІ, за вісім місяців поточного року викрадені 7048 авто, тоді як за аналогічний період 2013 року – 4137.

У список найбільш небезпечних регіонів з точки зору крадіжок автомобілів входять: Донецька область – 1500 викрадень, Київ – 840, Луганська область – 830 і Дніпропетровська область – 587. Найрідше викрадають машини в Чернівецькій та Івано-Франківській областях – викрадені 57 транспортних засобів. У Рівненській та Тернопільській – 52 і 45 автомобілів відповідно.

Як зазначили в Департаменті ДАІ, таке істотне збільшення крадіжок транспортних засобів спровоковано ситуацією на сході країни. Зокрема, кількість угонів в Донецькій області збільшилася на 74%, а в Луганській – на 66%.

“Бойовики в числі інших своїх злочинних дій вельми активно викрадають і відбирають автомобілі у місцевих жителів. Більш того, деякі з них навіть організували протизаконний бізнес, продаючи крадені автомобілі” – повідомили в ДАІ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Бензин та авто
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua