0 800 307 555
0 800 307 555

Проти керівництва "Західінкомбанку" порушено кримінальну справу


Проти керівництва "Західінкомбанку" порушено кримінальну справу

Прокуратура почала кримінальне провадження проти керівництва ПАТ “Західінкомбанк” за розтрату 103, 5 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

“Відділом захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Волинської області проведено перевірку додержання вимог законодавства про банківську діяльність в ПАТ “Західінкомбанк”. Встановлено, що службові особи банку за клопотанням чотирьох позичальників кредитних коштів банку в загальному розмірі 103, 5 млн грн незаконно прийняли рішення про зміну виду застави на забезпечення повернення цих коштів з депозитних вкладів на товари, що не існують в обороті”, – йдеться в повідомленні.

Як розповіли в прокуратурі, в подальшому службові особи банку, зловживаючи службовим становищем, при наявності заборгованості по сплаті відсотків у цих позичальників прийняли рішення про відстрочку сплати ними відсотків і про розірвання договорів застави.

“Внаслідок цього службовці ПАТ” Західінкомбанк” зробили розтрату грошових коштів банку, видавши суб’єктам підприємницької діяльності кредитні кошти на суму 103, 5 млн грн. Крім того, за незаконні дії співробітників банк на сьогодні не отримав 7,4 млн грн відсотків за цими кредитними договорами”, – зазначили у відомстві.

Прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про розтрату майна посадовцями банку шляхом зловживання ними службовим становищем. Триває досудове розслідування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua