Гарна новина для киян: "Київенерго" скоротило борг перед "Нафтогазом" до 1,2 млрд грн


Гарна новина для киян: "Київенерго" скоротило борг перед "Нафтогазом" до 1,2 млрд грн

Столична енергокомпанія ПАТ “Київенерго” скоротила заборгованість за спожитий газ перед Національною акціонерною компанією (НАК) “Нафтогаз України” до 1,2 млрд грн, повідомила фінансовий директор компанії Тетяна Грязнова.

“Станом на 1 жовтня, на сьогоднішній ранок, борг “Київенерго” за газ (перед” Нафтогазом України “- ІФ) складає 1,2 млрд грн, за три місяці він зменшився на 1,3 млрд грн. Борги всіх бюджетних організацій – державного та місцевого бюджету за тепло (перед “Київенерго”) – 1,6 млрд грн (зменшилися на ті ж 1,3 млрд грн). При цьому борг з компенсації різниці в тарифах (КРТ) все ще залишається неоплаченим на 288 млн грн, борг державних та місцевих бюджетів за тепло залишається неоплаченим на рівні 385 млн грн, борги ЖЕО за тепло залишаються на рівні 900 млн грн”, – сказала вона.

Як зазначила, Т.Грязнова, частина коштів була перерахована “Нафтогазу України” буквально напередодні.

“Для розрахунку бюджетних організацій міста за теплову енергію було прийнято постанову Кабміну №452, яким виділено місту Києву на виконання функцій столиці 1,8 млрд грн – 365 млн грн з них вчора були погашені за тепло і погашені за газ. Наступна сума в розмірі 450 млн грн, орієнтовно, планується до погашення за тепло, а значить і за газ на наступному тижні”, – сказала вона.

За словами Т.Грязнової, компанія також розраховує на погашення боргу держбюджету по КРТ.

“Щоб погасити заборгованість з компенсації різниці в тарифах з державного бюджету, необхідне рішення бюджетного комітету при Верховній Раді. За нашою інформацією бюджетний комітет буде розглядати це питання за два тижні. Беручи до уваги цю інформацію, ми розраховуємо, що до 20 жовтня, нам вдасться отримати борги за тепло і повністю розрахуватися (з “Нафтогазом України” – ІФ) за газ”, – резюмувала вона.

Як повідомлялося, “Київенерго” експлуатує практично всі енергетичні об’єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької теплоелектроцентралі. Енергохолдинг України “ДТЕК” Ріната Ахметова володіє 72,33% акцій “Київенерго”. Ще 25% + 1 акцій компанії знаходиться в держвласності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua