Повне фіаско Путіна: Росія відкладає початок поставок газу в Китай на 2 роки - через "неготовність китайського обладнання"


Повне фіаско Путіна: Росія відкладає початок поставок газу в Китай на 2 роки - через "неготовність китайського обладнання"

Транспортування газу з Чаяндінского родовища в Китай по трубопроводу «Сила Сибіру» почнеться не в 2018 році, як планувалося раніше, а в 2020 році. Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на представника компанії «Газпром видобуток Небраска» Віктора Селіна.

«Транспортування газу планувалося на 2018 рік. Тепер на 2018 заплановані лише заповнення трубопроводу та пусконалагоджувальні роботи» – уточнив він.

У 2019, за словами Селіна, на Чаяндінского родовищі буде видобуто вже 5 млрд кубометрів газу, в 2020 році обсяги видобутку будуть збільшені до 10,4 млрд, в 2024 році – до 25 млрд.

Раніше міністр енергетики РФ Олександр Новак попередив, що поставки газу по трубопроводу «Сила Сибіру» можуть початися на два роки пізніше, якщо Китай не встигне завершити підготовку свого обладнання для прийому російського газу. Можливість перенесення строків передбачена і в укладеному між «Газпромом» і китайської CNPC контракті.

Нагадаємо, що будівництво нового газопроводу «Сила Сибіру» розпочалося 1 вересня. Зараз на родовищі бурять розвідувальні свердловини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua