Швидкість падіння рубля проти американського долара сьогодні складає 2 копійки на годину


Швидкість падіння рубля проти американського долара сьогодні складає 2 копійки на годину

Долар на російському валютному ринку просувається вгору стрибками, в середньому на 40-50 копійок, після чого курс відкочується на 10-15 копійок. Корекція в середньому триває 13-16 годин. В тренді таких «бичачих» імпульсів може бути від 3 до 5. Нині їх лише три. Можна припустити, що буде ще висхідний імпульс на 40 копійок, а потім почнеться корекція.

Якщо після поновлення максимуму (39,75 / 80) по долару почнеться різке зниження (фіксація прибутку), це буде вказувати на перехід валютної пари в корекційну фазу. Якщо після висхідного імпульсу долар буде консолідуватися протягом 13-20 годин в межах 15-20 копійок, в середу підемо до позначки 40 рублів.

На даний момент швидкість падіння російської валюти проти американського долара з 24 вересня становить 2 копійки на годину. Це швидше на 53,8% зростання з рівня 36,65 до 38,87. Зупинити падіння може ЦБ РФ, але він не проводить валютні інтервенції з 24 червня. Оскільки спекулянтів ніхто зупиняє, найближчою метою для них може стати рівень 40 рублів по долару, і 50,40 по євро.

Владислав Антонов, аналітик Альпарі

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua