Датських бомжів оснастили GPS-пристроями


Датських бомжів оснастили GPS-пристроями

У данському Оденсе міська влада оснастила місцевих бездомних GPS-пристроями, повідомляє The Local. Особи без певного місця проживання допоможуть чиновникам оптимізувати міську інфраструктуру – моніторинг їх переміщень покаже, де краще встановлювати лавки і різні укриття від негоди.

У міському дослідженні взяли участь 20 добровольців з числа бездомних. Їх попросили постійно носити з собою GPS-пристрої. Тривалість моніторингу не уточнюється.

Як розповів член міської ради Том Роддінг (Tom Rodding), адміністрація хоче знати більше про переміщеннях «тих, хто цілими днями просто сидить на лавці і п’є пиво», щоб зрозуміти їх маршрути і правильно розташувати необхідні для них предмети інфраструктури. «Ми всі дуже мало знаємо про цих людей», – зазначив чиновник.

За словами Роддінга, ще жодне місто в світі не проводило подібного дослідження. Однак GPS-прилади вже успішно використовуються для спостереження за переміщеннями людей, що страждають деменцією (набуте слабоумство, стійке зниження пізнавальної діяльності, – ред.).

У 2013 році в Данії було зареєстровано 5844 осіб без певного місця проживання. Був також відзначено значне зростання числа молодих людей у віці від 18 до 24 років, які проживають на вулицях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua