Названо ТОП-10 кращих вузів світу: там тільки американці та британці


Названо ТОП-10 кращих вузів світу: там тільки американці та британці

Американський Массачусетський технологічний інститут зайняв перше місце в рейтингу кращих вищих навчальних закладів британської компанії Quacquarelli Symonds (QS). Друге місце посів британський Кембриджський університет, який поліпшив показники порівняно з 2013 роком. Замикає трійку лідерів Імперський коледж Лондона.

Далі йде один з найзнаменитіших університетів США – Гарвардський. П’яте місце рейтингу поділили Оксфордський університет, розташований в графстві Оксфордшир на півдні Англії, і Університетський коледж Лондона. Інші чотири позиції дісталися американським вузам – Стенфордський університет, Каліфорнійський технологічний інститут, Прінстонський і Єльський університети.

«В результаті економічного спаду уряду та приватні джерела фінансування приділяють головну увагу ударостійкій основі (науці, технології, інженерії та математики), більша частина яких вивчається в спеціалізованих установах», – зазначив автор дослідження Бен Соутер.

За його словами «технічно-орієнтовані установи все частіше стають основою глобальної гонки за інновацією». «З ростом бюджетів з боку державних джерел, інститути здаються більш цілеспрямованими на потенційно прибуткові досліджень в області науки, техніки і медицини», – упевнений він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua