292
У серпні ціни виробників промислової продукції зросли на 24,2% - Держстат
— Казна та Політика
В Україні в серпні 2014 індекси цін виробників промислової продукції зросли на 24,2% порівняно з серпнем 2013 року. Про це повідомляє Державна служба статистики.
За повідомленням Держстатистики, в січні-серпні нинішнього року вартість промпродукції збільшилася на 11,1% щодо аналогічного періоду минулого року.
Зокрема, за інформацією відомства, в серпні ціни підприємств добувної промисловості і розробки кар’єрів зросли на 22%. А саме: видобуток кам’яного вугілля – на 14,1%, видобуток нафти і природного газу – на 24%, видобуток металевої руди – на 29,5%.
Також цього місяця зросли ціни в переробній промисловості на 23% і на підприємствах поставки електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря.
Нагадаємо, в серпні 2013 ціни виробників промислової продукції зменшилися на 0,9% відповідно до серпня 2012 року.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
Також за темою
В Україні офіційно запрацював Defence City
Як зростуть в 2026 році пенсії у військових з інвалідністю
Україна та Чорногорія оновили Угоду про вільну торгівлю: що зміниться
Макрофінансові показники України за 2025 рік: держборг, ВВП, інфляція
Експорт IT-послуг зріс на $141 млн у річному вимірі
Роботодавцям компенсують у середньому 77 тис. грн за облаштування інклюзивного робочого місця
