Ще 1 банк впав: тимчасова адміністрація введена в "Терра Банк" - 42-й банк за розміром загальних активів


Ще 1 банк впав: тимчасова адміністрація введена в "Терра Банк" - 42-й банк за розміром загальних активів

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 22 серпня ввів тимчасову адміністрацію в Терра Банк (Київ), повідомляється на веб-сайті Фонду. “Тимчасова адміністрація в ПАТ Терра Банк введена строком на три місяці з 22 серпня по 22 листопада 2014 року”, – наголошується в повідомленні.

Згідно з повідомленням, введення тимчасової адміністрації закріплено рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів від 21 серпня №72, яке прийнято на підставі постанови НБУ №518 про віднесення цього банку до категорії неплатоспроможних.
Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів на тимчасову адміністрацію в Терра Банку призначений співробітник Фонду Юрій Ірклієнко.

Як повідомлялося, в серпні Терра Банк повідомив про введення куратора Нацбанку. Терра Банк (раніше Інвест-Кредит Банк) заснований в 1996 році. ПрАТ “Українська стратегічна група” на 1 липня 2014 р. володіла 99,6387% статутного капіталу банку.

Кінцевим беніфіціарним власником банку є Сергій Клименко, який пов’язаний з групою, що включає близько 50 підприємств у різних галузях. Серед іншого, він є бенефіціаром кредитної спілки “Володар”, учасником факторингової компанії ТОВВВС-Факторинг” та фінансової компанії “Толока”. Крім того, пов’язаною з ним є компанія з торгівлі цінними паперами “Агентство корпоративних інвестицій”.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 квітня 2014 року по розміру загальних активів Терра Банк займав 42-е місце (4,397 млрд грн) серед 173 діючих у країні банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ Терра Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua