2374
Під Сніжним сили АТО знищили 11 Градів, 5 БМП, 3 танка і більше 100 терористів
— Кримінал
Збройні Сили України за минулу добу в районі Сніжного (Донецька область) знищили майже два десятка бойових машин і більше сотні бойовиків. Про це повідомляє прес-центр АТО на своїй сторінці в Facebook.
За офіційною інформацією, знищені 11 установок БМ 21 “Град”, три танки і п’ять бойових машин піхоти терористів. “За попередніми підрахунками, втрати російських найманців складають понад сто осіб”, – повідомили в прес-центрі.
“Тривають зачистки населених пунктів Іллірія, Маломиколаївка, Іловайськ, Станично-Луганське, Успенка, Лисиче. Крім цього, сили АТО ведуть бої по утриманню міст Новосвітлівка, Хрящувате і кургану Саур-Могила. Також відбулися обстріли позицій блокпостів сил АТО поблизу населених пунктів Станично-Луганське, Земляни, Іллінка, Макарове, Червоний Яр, Мар’їнка, Красногорівка, Ясинівка, Березове”, – йдеться в повідомленні.
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
Також за темою
У 2025 році шахраї вкрали з карток до 1,6 млрд грн: нові схеми
НАБУ передало до суду справу про розкрадання понад 27 млн грн на авіаційних шинах
Суд арештував «Колесо огляду» на Подолі
В Пенсійному фонді попередили про нових шахраїв
Викрито схему незаконного заволодіння електроенергією понад 168 млн грн
Парковка за 3,6 млн грн, що так і не запрацювала: оголосили про підозру посадовцю КМДА
