Укргазбанк ініціює початок масової боротьби банків з "проблемними позичальниками" в Україні


Укргазбанк ініціює початок масової боротьби банків з "проблемними позичальниками" в Україні

Укргазбанк ініціював початок масової боротьби банків з проблемними позичальниками.

Протягом декількох тижнів Укргазбанк має намір підписати відповідний меморандум з державними Ощадбанком і Укрексімбанком і підключити до нього більшість найбільших кредитних установ.

Планується, що банки створять єдиний реєстр недобросовісних позичальників. Після цього всі установи повинні будуть відмовляти клієнтам, що входять до цього списку в обслуговуванні. Ініціативу підтримав і Нацбанк, який має намір “ретельніше” перевіряти банки, що продовжують обслуговувати неплатників.

В Укргазбанку вважають, що саме зараз проблема неповернення кредитів набула особливої ​​актуальності. “На тлі війни на сході України і спаду економіки ми спостерігаємо тривожну тенденцію. Багато позичальників масово відмовляються виконувати свої зобов’язання перед банками. І справа тут не стільки в девальвації гривні, у багатьох компаній і фізосіб є непогана фінансова подушка в готівковій валюті, але вони не поспішають розплачуватися за своїми гривневими зобов’язаннями. Більш того, клієнти-шахраї зараз щедро оплачують послуги адвокатів, правоохоронців та суддів з розвалу судових справ, де позивачами виступають банки, – пояснює свою позицію голова правління Укргазбанку Сергій Мамедов. – Особисто я вважаю, що в цей важке для країни час ухиляння від виконання своїх зобов’язань перед банком – злочин. Адже кінцевий одержувач грошей, повернутих, наприклад, Укргазбанку, – держава, якій кошти потрібні для продовження звільнення східних територій, відновлення економіки і підготовки до непростого осінньо-зимового періоду “.

В Укрексімбанку і Ощадбанку не відкидають підготовку до підписання меморандуму, але відмовилися коментувати його.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Укргазбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua