Резонанс: чиновники «Укргазвидобування» незаконно реалізували газ вартістю 110 млн. грн.


Резонанс: чиновники «Укргазвидобування» незаконно реалізували газ вартістю 110 млн. грн.

Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем посадовими особами ПАТ «Укргазвидобування»

Про це повідомили в прес-службі Генпрокуратури.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) зареєстровано за результатами перевірки відділом правозахисної діяльності в екологічній сфері Генпрокуратури законності реалізації скрапленого газу ПАТ «Укргазвидобування», проінформували в прес-службі.

Так, було встановлено, що цим товариством був проданий на аукціоні скраплений газ власного виробництва в обсязі більше 8,9 тис. тонн загальною вартістю 109 млн 900 тис. грн. для комерційних потреб.

Одночасно, згідно з інформацією НАК «Нафтогаз України», зазначене товариство на виконання закону України «Про нафту і газ» повинно щомісяця здійснювати продаж виробленого обсягу скрапленого газу на біржових спеціалізованих аукціонах для побутових потреб населення.

«При цьому, посадові особи товариства «Укргазвидобування», зловживаючи своїм службовим становищем та всупереч вимогам закону, без затвердженого аукціонним комітетом графіка проведення спеціалізованих аукціонів і стартової ціни кожного лота, без планування обсягів скрапленого газу, які необхідні для задоволення потреб населення в повному обсязі, самостійно прийняли рішення про проведення аукціону і реалізували зазначений обсяг скрапленого газу для комерційних потреб без засідання аукціонного комітет », – зазначили в Генпрокуратурі.

Відомості про вказане кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, досудове слідство триває.

  Нагадаємо, раніше стало відомо, що Генпрокуратура почала кримінальне провадження стосовно службовців Аграрного фонду України, які допустили нестачу на суму 53 млн. грн. за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) КК України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua