Через девальвацію гривні потік українських туристів до Європи упав на 40%


Через девальвацію гривні потік українських туристів до Європи упав на 40%

Зниження курсу гривні стосовно євро зменшило потік українських туристів до Європи на 40 відсотків. Про це повідомив генеральний директор компанії TUI Ukraine Володимир Щупак. Експерт також зазначив, що необхідність отримання віз для поїздок до європейських країн наразі не є основною проблемою. “Головною перешкодою для збільшення туристичного потоку українців до країн Євросоюзу є низька платоспроможність населення, а вже потім – проблема з візами”, – зазначив пан Щупак.

За словами експерта, вартість шенгенських віз на сьогоднішній день становить близько 10 відсотків (приблизно 60-65 євро з урахуванням збору візових центрів) у загальній ціні турпакета. Середня вартість турів до країн Євросоюзу становить 500-600 євро з людини, каже Володимир Щупак.

Саме тому, наголошує директор турагенції, українські туристи дедалі більше віддають перевагу країнам, де можна розраховуватися у доларах США, таких як Туреччина та Єгипет.

Станом на 11 серпня, за курсом Національного банку України, один євро коштує 17 гривень 58 копійок, долар США – 13 гривень 13 копійок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua