РФ планує ввести мита від 5% до 80% на всю українську продукцію — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

РФ планує ввести мита від 5% до 80% на всю українську продукцію

Світ
1078
Росія планує ввести мита від 5% до 80% на всю українську продукцію. Про це сьогодні на брифінгу повідомив урядовий уповноважений України з питань європейської інтеграції Валерій П’ятницький.
Він зазначив також, що ціну за введення мита на українські товари сплатять самі росіяни.
“Що стосується бажання РФ ввести мита на українську продукцію, то, в кінцевому рахунку, ці мита будуть сплачувати росіяни. На сьогодні виглядає так, що практично на всю продукцію, яка експортується до РФ, будуть введені ті чи інші мита. Ці мита можуть становити 5%, 10%, 20%, у ​​деяких випадках 80% і т.д. якщо ця продукція може бути легко замінена на російську, то для них добре, якщо не може бути замінена, то вони за це заплатять”, – розповів П’ятницький.
За його словами, на сьогодні РФ така ізольована країна, що альтернативи українським товарам для неї немає.
“В остаточному підсумку, сьогодні РФ себе ізолювала настільки, що по суті має угоди про вільну торгівлю лише з країнами СНД. Але якщо вона хоче порушити таку угоду, вона фактично скасовує її. Її найбільший торговий партнер за межами Митного союзу – це Україна. Друге, вона має угоду про вільну торгівлю з Сербією. Уявіть собі, яким чином можна замінити Україну товарами з Сербії? Навряд чи. Все інше – це звичайні торговельні відносини, за яких стягується мито”, – заявив П’ятницький.
При цьому він переконаний, що навіть якщо Росія введе мита на українські товари, то вони будуть все одно залишатися конкурентоспроможними на російському ринку порівняно з товарами з інших країн.
“За тією продукцією, яка експортується до РФ, ми займаємо досить серйозні конкурентні позиції і на світових ринках, тому нехай росіяни міркують, яку ціну вони будуть платити за те, що вони введуть мита проти України”, – зазначив П’ятницький.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас