На третьому аукціоні продали 6 урядових Mercedes і 12 Volkswagen


На третьому аукціоні продали 6 урядових Mercedes і 12 Volkswagen

4 серпня відбувся третій аукціон з продажу автомобілів Кабінету міністрів, який, нагадаємо, уряд почав весною, в рамках програми з економії коштів.

На продаж виставили 38 лотів: левову частку в списку склали Mercedes (12 авто) і Volkswagen (19 авто). Ціна Mercedes коливалася від 51 до 142 тис. грн (без ПДВ), а Volkswagen – від 61 до154 тис. грн (без ПДВ), в залежності від стану авто. В ході торгів було продано 18 автомобілів на загальну суму 1,657 млн грн (з ПДВ). Непродані 20 автолотов, швидше за все, будуть виставлені на четвертому аукціоні – через місяць-півтора.

На думку директора АТП Секретаріату Кабміну Сергія Чигвинцева, що відбувся аукціон “потягне” на “четвірку”: “Успішним не можу назвати, адже другий аукціон приніс держскарбниці 2,773 млн грн. Думаю, повноцінному розпродажу державного майна заважає складна ситуація в країні. Зараз товари тривалого використання громадяни купують неактивно”.

На аукціоні більше продавалися Volkswagen (12 штук), а не Mercedes (6 штук), хоча стартова ціна була нижче. “Люди прагнуть купувати машини з меншим об’ємом двигуна”, – пояснює Чигвинцев.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Бензин та авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua