0 800 307 555
0 800 307 555

Спостережна рада Укрексімбанку змінила голову правління фінустанови


Спостережна рада Укрексімбанку змінила голову правління фінустанови

Головою правління Державного експортно-імпортного банку України (Укрексімбанк, Київ) призначений Олександр Гриценко, повідомив банк.

За офіційним повідомленням кредитно-фінансової установи, призначення закріплено рішенням спостережної ради банку від 1 серпня.

На посаді голови правління банку О.Гриценко змінив Віталія Білоуса, який керував правлінням фінустанови з лютого минулого року.

У повідомленні зазначається, що О.Гриценко з червня-2007 по лютий-2013 працював віце-президентом департаменту ринку капіталів в країнах Східної Європи, Близького Сходу та Африки Standard Bank PLC, а з лютого-2013 по липень-2014 – на посаді асоційованого директора, члена Комітету з управління активами Banque Havilland SA (обидва – Велика Британія).

Як повідомлялося, у 2004-2005 роках О.Гриценко працював на посаді начальника управління комерційних боргових зобов’язань департаменту фінансової політики Міністерства фінансів України.

Укрексімбанк заснований в 1992 році. Всі його акції належать державі.

За даними Нацбанку України, на 1 січня 2014 року за розміром загальних активів Укрексімбанк (94,349 млрд грн) посідав третє місце серед 180 діючих у країні банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua