Липневі пенсії вже профінансовано на більш ніж 19 млрд грн


Липневі пенсії вже профінансовано на більш ніж 19 млрд грн

Міністерство соціальної політики повідомляє, що станом на 29 липня на здійснення липневих пенсійних виплат вже направлено 19,4 млрд. грн. від місячної потреби (20,9 млрд. грн.), повідомили в прес-службі Мінсоцполітики.

Поштовими відділеннями та банківськими установами виплата пенсій цього місяця повністю забезпечена з 4 до 25 липня.

Крім того, з 24 липня відновлено фінансування пенсійних виплат в містах Сєвєродонецьк, Попасна та Рубіжне. Також для здійснення виплат пенсіонерам у Донецьку 29 липня перераховано 30,2 млн. грн.

Як вже зазначалося, фінансування пенсійних виплат липня забезпечено в містах Краматорськ і Слов’янськ, а також в Слов’янському районі Донецької області.

Разом з тим, станом на 29 липня через нестабільну ситуацію, фінансування пенсійних виплат не здійснюється у таких містах Донецької області: Авдіївка, Горлівка, Дебальцеве, Докучаєвськ, Єнакієве, Жданівка, Кіровське, Макіївка, Торез, Харцизьк, Шахтарськ і Шахтарський район, місто Ясинувата і Ясинуватський район. Аналогічна ситуація в Луганській області, а саме в містах Луганськ, Алчевськ, Антрацит і Антрацитівський район, Брянка, Кіровськ, Краснодон і Краснодонський район, Лисичанськ, Первомайськ, Ровеньки, Стаханов, Свердловськ, Лутугинський, Перевальський і Слов’яносербський райони.

Фінансування пенсійних виплат у цих містах і районах буде відновлено, як тільки з’явиться така можливість.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua