Олігарх-утікач Курченко повернувся на ринок нафтопродуктів України з новою фірмою - ТОВ "Фінанспромгаз"


Олігарх-утікач Курченко повернувся на ринок нафтопродуктів України з новою фірмою - ТОВ "Фінанспромгаз"

Олігарх-утікач Сергій Курченко, який підозрюється в контрабанді нафтопродуктів, повернувся на паливний ринок України з новою фірмою – ТОВ “Фінанспромгаз”.

Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на анонімного власника одного з великих нафтотрейдерів.

За перші шість місяців цього року “Фінанспромгаз” імпортував в Україну 5,2 тис. тонн дизельного палива з Мозирського нафтопереробного заводу (Білорусь). Ще близько 4 тис. тонн ця компанія поставила з Білорусі для Полтавського гірничо-збагачувального комбінату Костянтина Жеваго та Дніпропетровського металургійного комбінату, що належить російському “Євразу”. Крім того, “Фінанспромгаз” імпортував в Україну 2,6 тис. тонн білоруського мазуту.

Номінально у власниках “Фінанспромгазу” Курченка, звичайно, немає. Кінцевими бенефіціарами цієї фірми є Євген Палажченко і Наталія Ейчіс. Проте зв’язок з Курченком простежується через компанію “Ріоні”, до якої раніше мали відношення Палажченко й Ейчіс. У 2012 році “Українська нафтогазова компанія” Курченка заборгувала фірмі “Ріоні” 1,8 млрд грн за природний газ. Договір між двома компаніями мав ознаки фіктивності і міг бути підписаний для легалізації доходів.

Нагадаємо, раніше група СЄПЕК Сергія Курченка була одним з основних гравців українського паливного ринку. Наприкінці лютого вона припинила торгувати паливом, а її Одеський НПЗ за борги відійшов до російського банку ВТБ.

Слідство МВС встановило, що СЄПЕК протягом останніх двох років завезла без митного оформлення та сплати податків і зборів 5 млн тонн нафтопродуктів на суму 36 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Люстрація
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua