У Криму будуть створені умови для ведення бізнесу "як на Кіпрі" - нова гучна обіцянка російської влади


У Криму будуть створені умови для ведення бізнесу "як на Кіпрі" - нова гучна обіцянка російської влади

Міністерство у справах Криму планує створити на півострові умови для бізнесу, аналогічні Кіпру, заявив голова відомства Олег Савельєв в інтерв’ю, яке публікує газета “Ведомости” у середу.

“Ми намагаємося не погіршити і навіть поліпшити становище того бізнесу, який там є і буде приходити. Оскільки якщо зараз повісити на економіку регіону додаткове податкове навантаження, пов’язане з переходом на російське податкове законодавство, то ми можемо втратити діючий бізнес і не створимо умови для приходу нового. Плюс ми хочемо створити в Криму умови ведення бізнесу, аналогічні Кіпру. Наприклад, пільги на пасивний дохід, а це і є основа для того, щоб там з’явився цивілізований офшор”, – сказав О.Савельєв.

Як зазначив міністр у справах Криму, в міністерстві уважно вивчили кіпрське законодавство – спілкувалися з керівниками Кіпру, з бізнесменами, з юристами.

На його думку, одним з аспектів конкурентоспроможності Криму буде можливість тримати капітал в Криму і комфортно працювати з ним навіть в умовах санкцій.

“Ми закладаємо в законопроект про СЕЗ конструкцію, коли при інвестуванні на решту території Російської Федерації капіталу, який знаходиться в Криму, не виникає жодних втрат. Тобто якщо кримському офшору, який перебуває під санкціями, захочеться купити мережу заправок в США, він її не буде купувати з кримського офшору. Він просто інвестує кошти в іншу юридичну особу, яка не зареєстрована в Криму, і зробить операцію від її імені”, – пояснив він.

Крім того, додав О.Савельєв, в Криму ризики страхуються різними інструментами, в тому числі високою прибутковістю завдяки спеціальному податковому режиму.

“Ми, наприклад, пропонуємо прописати в законопроекті додаткові податкові пільги та режим вільної митної зони для великих інвестиційних проектів за аналогією з тим, що зараз є в законодавстві про ОЕЗ. Для експортно-орієнтованого бізнесу будуть одні пільги, для тих, хто орієнтований на ринок митного союзу, – інші”, – повідомив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua