Білорусія посилить контроль за імпортованою українською молочною продукцією


Білорусія посилить контроль за імпортованою українською молочною продукцією

Головний ветеринарний інспектор Білорусі Юрій Пивоварчик під час телефонних переговорів із заступником “Россільгоспнагляду” Євгеном Непоклоновим повідомив останньому про те, що Білорусь посилить лабораторний контроль за українською молочною продукцією, що ввозиться на її територію. Про це повідомили в прес-службі “Россільгоспнагляду”.

Під час розмови Є.Непоклонов пояснив Ю.Пивоварчику, що РФ ввела обмеження на ввезення українського молока та молочної продукції через збільшення поставок продукції, яка не відповідає нормам і вимогам безпеки Росії і Митного союзу.

Російський чиновник зазначив, що мова йде про багаторазові виявлення в цій продукції залишків заборонених та шкідливих речовин, включаючи антибіотики тетрациклінової групи.

“У зв’язку з цим, Ю.Пивоварчик повідомив, що Білорусь посилить лабораторний контроль за українською молочною продукцією, яка ввозиться на їхню територію”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

Під час переговорів також було відзначено, що у 2014 році Україна поставила в Білорусь більш ніж 4,5 тис. тонн молочної продукції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua