Ціни на нерухомість первинного ринку поступово підтягнуться у відповідність із курсом 12 грн./$ - прогноз


Ціни на нерухомість первинного ринку поступово підтягнуться у відповідність із курсом 12 грн./$ - прогноз

Відсоток інвестиційних угод на українському ринку нерухомості зараз складає близько 20%. Про це під час прес-конференції розповів керівник департаменту стратегічного консалтингу UTG Віктор Оборський. У порівнянні з попереднім роком, частка таких угод виросла на 5-7%.

“Нерухомість у певних випадках є альтернативним інструментом інвестування. Зараз ми бачимо відсоток таких угод на рівні 20%. Але можна казати про те, що ринок нерухомості зупинився”, – розповів експерт.

“На вторинному ринку в Києві ціни залишились на тому ж рівні, а у тих містах, в яких зараз депресія, відповідно, ціни посунулись. На первинному ринку ціни в гривні підтягнулись, адже інвестори бачать свою капіталізацію і свої повернення у доларах, тому рано чи пізно ціни на такі об’єкти підтягнуться у відповідність із курсом 12 грн./$. Але це буде відбуватись повільно, природнім шляхом”, – прогнозує Оборський.

На думку старшого аналітика Департаменту стратегічного консалтингу компанії UTG Костянтина Олійника, поліпшити ситуацію зможе повернення іноземного капіталу в Україну. “З поверненням в Україну іноземного банківського сектора, підвищенням ділової активності можна очікувати зниження іпотечних ставок і відновлення активності девелоперів на ринку розвитку житлової нерухомості”, – зазначив він. Поки що ж більшість девелоперів заморозили свої проекти і чекають кращих часів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua