Фонд гарантування вкладів розпочав виплати вкладникам Південкомбанку через Фідобанк


Фонд гарантування вкладів розпочав виплати вкладникам Південкомбанку через Фідобанк

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 29 липня розпочав виплати коштів вкладникам Південкомбанку (Донецьк) за договорами, термін дії яких закінчився 26 травня 2014 року, і за договорами банківського рахунку через Фідобанк (Київ), повідомляється на веб-сайті Фонду.

“Виплати коштів будуть здійснюватися протягом терміну дії тимчасової адміністрації через відділення ПАТ “Фідобанк”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів у Південкомбанк тимчасову адміністрацію на три місяці – до 25 серпня 2014 року.

Південкомбанк заснований в 1990 році, входить до групи “Метал Юніон”. У липні-2014 стало відомо, що ТОВ “Глобус плюс” збільшило участь у статутному капіталі Південкомбанку до 23,9967% з 10%, Руслан Циплаков, який володів 49,7405% акцій банку, вийшов зі складу його акціонерів.

За даними Нацбанку України, на початок квітня 2014 року за розміром загальних активів Південкомбанк посідав 34-е місце (6,131 млрд грн) серед 181 діючого в країні банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua