ЄС додав до списку санкцій проти РФ ще 8 осіб та 3 компанії, - ЗМІ


ЄС додав до списку санкцій проти РФ ще 8 осіб та 3 компанії, - ЗМІ

Євросоюз розширив список осіб, до яких будуть застосовані санкції у вигляді заборони на в’їзд і заморожування активів, і прийняв низку обмежувальних заходів щодо Криму.

Відповідне рішення було прийнято в понеділок у Брюсселі під час засідання Комітету постійних представників країн ЄС (COREPER), повідомив європейський дипломат.

“Постійні представники погодилися додати інших осіб та організації, які виграють, або підтримують російських осіб, що приймають рішення (так звані “соратники”), до списку осіб, які підлягають заморожуванню активів і забороні на в’їзд до ЄС. Також була досягнута домовленість направити санкції на інших юридичних осіб, відповідальних за дії проти територіальної цілісності України”, – сказав він.

До списку потрапили вісім осіб і три компанії.

За словами дипломата, COREPER також погодив подальші заходи, що обмежують торгівлю та інвестиції в Крим та Севастополь.

“Ці обмежувальні заходи зупиняють інвестиції у деякі сектори в Криму і Севастополі (створення, придбання або розвиток транспортної, телекомунікаційної, енергетичної галузей; інвестиції в нафту, інвестиції в газові або інші корисні копалини). Вони також забороняють експорт ключового устаткування для цих секторів у Криму та Севастополі”, – додав він.

Правові акти щодо введення цих рішень в силу будуть прийняті за письмовою процедурою в середу і будуть опубліковані в офіційному журналі ввечері 30 липня, уточнив дипломат.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua