Соратник Меркель запропонував скоротити закупівлі ЄС газу у РФ - і валютні надходження до Москви зменшаться


Соратник Меркель запропонував скоротити закупівлі ЄС газу у РФ - і валютні надходження до Москви зменшаться

Заступник голови фракції ХДС/ХСС у бундестазі Міхаель Фукс вважає обмеження Євросоюзом імпорту російського газу найефективнішим важелем тиску на Москву.

«Якщо ми будемо імпортувати менше газу, валютні надходження до Росії зменшаться», – заявив у понеділок заступник керівника парламентської фракції канцлера ФРН Ангели Меркель.

За його словами, в цьому випадку ЄС повинен скористатися альтернативними джерелами газу, в тому числі зайнятися імпортом скрапленого газу.

Фукс вважає, що бізнес-кола Німеччини підтримають позицію уряду ФРН, незважаючи на збиток, який може заподіяти німецьким підприємствам посилення санкцій щодо Росії. Раніше про готовність розділити тягар санкцій заявили голова Федерального об’єднання німецької промисловості Ульріх Грілло і президент Федерального об’єднання німецьких банків Юрген Фічен, нагадав депутат.

У вівторок комітет постпредів країн ЄС розгляне пропозиції щодо введення секторальних санкцій відносно Росії через українські подіі. У разі їх схвалення ЄС перейде до так званого третього етапу санкцій, направлених не проти окремих фізичних та юридичних осіб, а проти галузей російської економіки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua