Доходи голови НБУ в 2013 р. становили майже 3,853 млн грн


Доходи голови НБУ в 2013 р. становили майже 3,853 млн грн

Доходи голови Національного банку України (НБУ) Валерії Гонтарєвої у 2013 році становили майже 3,853 млн грн, повідомляється на веб-сайті Нацбанку.

“Загальна сума сукупного доходу Гонтарєвої Валерії Олексіївни становила 3 млн 852 тис 863 грн, у тому числі: заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору – 1 млн 18 тис. 214 грн” , – вказується в декларації.

За повідомленням, дохід голови НБУ від відчуження рухомого та нерухомого майна становив 541,8 тис. грн, дохід від відчуження цінних паперів і корпоративних прав – 2,285 млн грн, дохід від передачі в оренду майна – 8049 грн.

При цьому загальна сума сукупного доходу членів її родини становила 1,011 млн грн.

Щодо нерухомого майна в декларації вказується, що у власності (в оренді або іншому праві користування) В.Гонтарєвої перебувають земельна ділянка площею 900 кв. м, житловий будинок площею 250 кв. м і квартира площею 106 кв. м.

Водночас у власності, в оренді або іншому праві користування членів її сім’ї перебувають земельна ділянка площею 2050 кв. м і житловий будинок площею 396 кв. м.

Крім того, у власності, в оренді або іншому праві користування В.Гонтарєвої перебувають автомобілі легкові Infinity FX35 (2007 року випуску), Porsche Panamera (2012 року випуску), а також Porsche Cayenne (2013 року випуску, придбаний у власність за 870,9 тис. грн).

У власності, в оренді або іншому праві користування у членів її сім’ї перебуває автомобіль легковий Toyota Land Cruiser Prado (2006 року випуску).

У декларації також зазначається, що сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах В.Гонтарєвої становила 8,25 млн грн. Сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах членів її сім’ї 2,42 млн грн.

При цьому витрати на утримання майна В.Гонтарєвої становили 120 тис. грн, інші витрати – 250 тис. грн, а витрати на утримання майна членів сім’ї становили 50 тис. грн.

У декларації наголошується, що членами сім’ї В.Гонтарєвої є її чоловік і двоє синів.

Як повідомлялося, Верховна Рада затвердила В.Гонтарєву на посаді голови НБУ 19 червня.

З грудня 2007 року і до цього призначення В.Гонтарєва очолювала раду директорів групи компаній “Інвестиційний Капітал Україна” (ICU). З січня 2001 до грудня 2007 року вона обіймала посаду першого заступника голови правління та начальника управління фінансових ринків в “ІНГ Банк Україна”. До цього протягом п’яти років В.Гонтарєва входила в правління АКБ “Сосьете Женераль Україна”, де відповідала за роботу банку на ринках капіталу. З 1993-го до 1996 рр. працювала провідним економістом на Українській міжбанківській валютній біржі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua