У Луганській області відновили роботу більшість шахт ДТЕК


У Луганській області відновили роботу більшість шахт ДТЕК

Дев’ять шахт ДТЕК (об’єднання “Ровенькиантрацит” і “Свердловантрацит”) в Луганській області відновили нормальний режим роботи і видобувають вугілля після загрози повного знеструмлення, повідомила прес-служба енергохолдингу в неділю ввечері.

За її даними, шахти “Довжанська-Капітальна”, “Харківська”, “Центросоюз”, шахти “ім. Фрунзе”, “ім. Вахрушева”, “81-ша Київська”, “ім. Дзержинського”, “ім. Космонавтів” – працюють у звичайному режимі, видобувають вугілля, а шахта “Свердлова” – працює частково (одна лава з трьох не працює через відсутність напруги). Шахта “Червоний Партизан” – повністю знеструмлена, видобуток не ведеться, заходи з підтримання життєзабезпечення шахти (відкачування води, провітрювання гірничих виробок) не проводяться.

Як повідомлялося, 26 липня, дев’ять шахт ДТЕК у Луганській області змушені були зупинити видобуток вугілля черезз загрозу відключення від електропостачання. Були евакуйовані 3 тис. гірників. Зупиняти видобуток і виводити людей на поверхню довелося через те, що внаслідок бойових дій було пошкоджено дві високовольтні лінії електропередач, що належать НЕК “Укренерго”.

Єдиним джерелом електропостачання для всієї Луганської області з 12-30 до 17-32 26 липня була Луганська ТЕС (ТОВДТЕК Східенерго”). Енергетики ДТЕК і “Укренерго” змогли провести перемикання в енергосистемі, щоб не допустити відключення всіх споживачів електроенергії в Луганській і Донецькій областях. Для відновлення пошкоджених снарядами ліній необхідне припинення бойових дій в Донбасі.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи “Систем Кепітал Менеджмент” (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

“Укренерго” здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об’єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, перебуває в підпорядкуванні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua