Український машинобудівник поставить Нацгвардії 120 автобусів і вантажних авто


Український машинобудівник поставить Нацгвардії 120 автобусів і вантажних авто

ТОВ “Український автобус” (Київ), офіційний дистриб’ютор виробника автобусів і малотоннажних вантажних автомобілів ПАТ “Черкаський автобус”, до кінця поточного року поставить на адресу військової частини № 3078 Внутрішніх військ МВС України 60 спеціалізованих автобусів. За оголошенням у “Віснику державних закупівель” в четвер, автобуси закуповуються за процедурою закупівлі у одного учасника.

Для перевезення особового складу військової частини будуть поставлені 50 спецавтобусів “Отаман” А-09316 (Євро-4) на 33,445 млн грн, 10 автобусів “Отаман” А-09620 (Євро-4) на 15,74 млн грн (з ПДВ).

Крім того, в рамках ще одного тендеру за процедурою закупівлі в одного учасника до кінця року “Український автобус” також поставить 60 спеціалізованих вантажних автомобілів.

За оголошенням, будуть поставлені 10 ізотермічних автомобілів-фургонів колісної формули 4х2 типу Isuzu NPR75L-K/M на 5,76 млн грн, стільки ж промтоварних автомобілів-фургонів на 5,37 млн грн, 40 од. автомобілів з ​​бортовою платформою і тентом на 20,06 млн грн (всі – з двигунами Євро-4).

В обгрунтуванні застосування замовником процедури закупівлі в одного учасника зазначається, що таке рішення прийнято на підставі норми законодавства про невідкладну потребу у зв’язку з виникненням економічних або соціальних причин, які унеможливлюють дотримання замовниками строків проведення конкурсних торгів в умовах надзвичайних обставин.

“З урахуванням складної соціально-політичної обстановки в державі з метою зміцнення її обороноздатності шляхом забезпечення Національної гвардії України сучасною технікою”, – наголошується в обгрунтуванні процедури закупівлі.

ПАТ “Черкаський автобус” виробляє автобуси малого класу міського та приміського призначення, а також широку гаму вантажних автомобілів на базі шасі і агрегатів виробництва Isuzu Motors Limited (Японія).

Завод у першому півріччі 2014 року збільшив виробництво автобусів на 22,2% – до 143 од., але випустив лише один комерційний автомобіль проти 50 од. за той же період 2013 року.

Станом кінець 2013 року 79,58% акцій ПАТ “Черкаський автобус” володіє закритий пайовий венчурний інвестфонд “Зета” під управлінням КУА “Ізі Лайф” (Easy Life, Київ), ще 19,02% належить ТОВ “Український автобус”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua