Переселенцями всередині України стали більш ніж 70 тис. жителів сходу країни - віце-прем'єр


Переселенцями всередині України стали більш ніж 70 тис. жителів сходу країни - віце-прем'єр

Більш ніж 70 тис. українців вже стали переселенцями всередині країни через ситуацію на сході України, констатує віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич.

“На сьогодні налічується більш ніж 70 тисяч переселенців всередині країни, яким надається підтримка на нових місцях перебування”, – зазначив О.Сич в ході презентації доповіді про людський розвиток 2014 року “Забезпечення сталого прогресу людства: зменшення уразливості й формування життєстійкості” у Києві.

За його словами, основна увага приділяється працевлаштуванню переселенців, забезпеченню їхніх соціальних гарантій.

У свою чергу, заступник міністра соціальної політики Валерій Ярошенко зазначив, що питання зайнятості українців, змушених виїхати з території проведення антитерористичної операції, перебуває на контролі міністерства. Також він запевнив, що відомство докладає всіх зусиль для того, щоб забезпечувати виплату пенсій українцям. При цьому він визнав, що на територіях, підконтрольних бойовикам, з об’єктивних причин це не вдається зробити.

Під час презентації звіту про людський розвиток заступник постійного представника ООН в Україні Ініта Пауловіч повідомила, що всього в світі налічується більш ніж 1,5 млрд людей, які живуть в країнах, що потерпають від конфліктів. Протягом останніх 18 років, за її словами, 45 млн людей стали переселенцями через конфлікти і насильства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua