У 2014 році світова туріндустрія зросте на 4,5%


У 2014 році світова туріндустрія зросте на 4,5%

Зростання світової туріндустрії на рівні 4-4,5% прогнозують експерти за підсумками поточного року, повідомляє Всесвітня туристична організація (UNWTO).

Раніше аналітики організації озвучували цифру в 3,8%. За даними UNWTO, за перші чотири місяці цього року число міжнародних туристичних прибуттів в світі збільшилося на 5%. Таке ж зростання було зафіксоване за весь минулий рік. За прогнозами, за період з травня по серпень за кордон відправляться ще понад 460 млн. туристів.

З січня по квітень 2014 року туристичні напрямки по всьому світу прийняли близько 317 млн. гостей, що на 14 млн. більше в порівнянні з тим же періодом минулого року.

“Ці цифри наочно ілюструють вміння туристичних компаній адаптуватися до мінливих умов на ринку”, – коментує генсек UNWTO Талеб Ріфай, слова якого наводяться в останньому випуску UNWTO World Tourism Barometer.

Найзначніше зростання прибуттів зафіксовано в Азії і Тихоокеанському регіоні і в обох Америках (+6%). Росія разом з Китаєм, Саудівською Аравією та Індією, залишається в числі лідерів за витратами на подорожі.

Єдиним регіоном, що показав негативну динаміку туристичних прибуттів за перші чотири місяці цього року, став Близький Схід (-4%). Проте варто врахувати, що ця цифра заснована на неповних статистичних даних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua