У штабі АТО виявили російських шпигунів - голова СБУ


У штабі АТО виявили російських шпигунів - голова СБУ

Служба безпеки України виявляє в штабі антитерористичної операції (АТО) на Донбасі людей, які працюють на Російську Федерацію. Про це з трибуни Верховної Ради сьогодні заявив голова СБУ Валентин Наливайченко.

“Лише за три останні місяці СБУ за статтею “державна зрада” були виявлені і будуть притягнуті до відповідальності військові як у керівному складі, так і в штабі АТО, у військових формуваннях, які беруть участь у бойових діях”, – заявив Наливайченко.

Голова СБУ підкреслив, що в лавах тих, хто “проходить за статтею “державна зрада”, не тільки дезертири, які відмовилися виконувати накази”, а й ті, хто працює “на інтереси держави-​​агресора – Росію”.

Як повідомлялося, сьогодні українська спецслужба затримала жителя Артемівська (Донецька обл.), який передавав терористам інформацію про дислокацію підрозділів Збройних сил України.

Нагадаємо, на початку липня СБУ встановила причетність колишнього помічника міністра оборони Олексія Селіванова до фінансування тероризму в Донецькій і Луганській областях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua