0 800 307 555
0 800 307 555

General Motors відкликав 830 тисяч проблемних автомобілів


General Motors відкликав 830 тисяч проблемних автомобілів

Американський автоконцерн General Motors відкликав 823 тисячі легкових автомобілів, пікапів і позашляховиків, проданих в основному на території США, через виявлені дефекти.

Більш ніж 470 тисяч легкових автомобілів і позашляховиків були відкликані автоконцерном через виявлення дефектів кріплення передніх сидінь. Решта автомобілів були відкликані через несправність поворотників, рульового управління, підвіски та кріплень автобагажників.

Раніше повідомлялося, що американський концерн відкликав 28 мільйонів автомобілів для усунення дефекту в системі запалювання, який міг призвести до загибелі щонайменше 13 людей у 1990-і роки. Саме ці смерті й спонукали до серйозного розслідування. Про дефекти в системі запалювання стало відомо в 2004 році.

Всього цього року GM відкликав майже 30 мільйонів автомобілів. Таким чином, найбільший американський автоконцерн побив власний рекорд за кількістю відкликаних автомобілів на рік, встановлений у 2004 році, коли були відкликані 11,8 мільйона автомобілів.

Корпорація General Motors була заснована в 1908 році. Вона випускає легкові і вантажні автомобілі в 34 країнах, продає і здійснює техобслуговування у 140 країнах. Найбільшим ринком збуту GM є США, за ними йдуть Китай, Бразилія, Великобританія, Канада, Росія та Німеччина.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua