Не минуло й півроку: "Пошта Росії" доставила експрес-посилку з Москви в Салехард за п'ять місяців і двадцять днів


Не минуло й півроку: "Пошта Росії" доставила експрес-посилку з Москви в Салехард за п'ять місяців і двадцять днів

“Пошта Росії” поставила новий “рекорд”, доставивши експрес-посилку з Москви на Ямал за півроку. Як повідомляє Znak.com, відзначився підрозділ EMS, що пропонує максимально короткі терміни по вантажах, але з більш дорогими тарифами. Як випливає зі звіту про пересування посилки, який оприлюднив нещасливий відправник, упаковка з оголошеною цінністю в 19 тисяч рублів була прийнята співробітниками підприємства 19 січня і покинула Москву вже наступного дня. Однак в Салехард, що знаходиться на відстані близько 2,5 тисячі кілометрів від столиці, вона прибула лише четвертого липня, і дев’ятого числа була доставлена одержувачу.

Примітно, що посилка, яка при відправленні важила всього близько 13 кілограмів, при прибутті в Салехард “поважчала” до двадцяти. Після того як адресат відмовився викуповувати прострочену посилку, вона знову “схудла” до 12,8 кілограмів і повернулася до Москви досить швидко – вже до 12 липня.

Чим була викликана така затримка у відправленні, не повідомляється. Невідомо також, чи зберігся цілим вміст посилки. Адже, як відомо, не всі відправлені “Поштою Росії” речі доходять до одержувача в первозданному вигляді – зокрема, замість відправленого з Москви Apple iPhone 5 “Пошта Росії” доставила в Ростов-на-Дону посилку з купою каміння (довелося потім відшкодувати збиток).

Відзначимо, що якби відправник задався метою в найкоротші терміни доставити посилку, не вдаючись до послуг “Пошти Росії”, він міг би зробити це в той же день. Дістатися від Москви до Салехарда можна менш ніж за три години на літаку. Щоб доїхати туди на автомобілі, потрібно 58 годин. І навіть піший похід з Москви в Салехард, згідно з даними Google займе в кілька разів менше часу, ніж знадобилося поштою Росії, щоб доставити посилку.

21 липня в “Пошті Росії” заявили, що за останній час вдалося “значно поліпшити терміни доставки”. Як повідомляється, більше 95% внутріобласної письмової кореспонденції в країні доставляється одержувачам у встановлений термін, який становить не більше п’яти днів. Кількість листів, доставлених в термін на міжобласних маршрутах, збільшилася до 84,1 відсотка. Політику у сфері логістики “Пошта Росії” переглянула протягом 2013 року, після приходу на підприємство нової команди менеджерів на чолі з Дмитром Страшновим, відзначається в прес-релізі організації. Кадрові перестановки в компанії були проведені на тлі скандалу з великою кількістю зарубіжних посилок, що скупчилися в московських аеропортах.

Відзначимо, що з 1 квітня тарифи на послуги “Пошти” зросли в середньому по країні на 300%. Також стало відомо, що в невеликих містах у відділеннях пошти будуть продаватися необхідні побутові товари. Крім того, для збільшення популярності в організації було прийнято рішення замовити розробку мобільного додатку для смартфонів і планшетних комп’ютерів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua