У першому півріччі в столиці зафіксували падіння промвиробництва на 12,8%


У першому півріччі в столиці зафіксували падіння промвиробництва на 12,8%

У січні-червні поточного року порівняно з січнем-червнем 2013 року індекс промислового виробництва в столиці становив 87,2%. Про це повідомили в прес-службі Головного управління статистики в Києві.

За повідомленням, у сфері виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів він становив 82,0%. За багатьма видами продукції відбулося зниження виробництва, це – ковбасні вироби, хліб і хлібобулочні вироби, борошно, цукерки шоколадні, торти, пряники і вироби аналогічні, води натуральні мінеральні газовані й негазовані.

У текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів в січні-червні п.р. проти січня-червня 2013р. індекс продукції становив 96,8%. Скоротилося виробництво курток, піджаків і блейзерів чоловічих виробничих і професійних – з 11,6 до 8,3 тис.шт.; одягу робочого чоловічого іншого – з 35,1 до 16,3 тис. шт; одягу робочого жіночого – з 28,8 до 7,9 тис.шт.; суконь жіночих – з 8,1 до 1,3 тис.шт.

При цьому на підприємствах з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності обсяги продукції зменшилися на 7,3%. Скорочено випуск рам дерев’яних для картин, фотографій; коробок і ящиків з паперу або картону негофрованих; паперу копіювального; фанери клеєної. Збільшилося виробництво плит деревоволокнистих; шпону струганого; вікон, дверей дерев’яних; коробок і ящиків з паперу або картону гофрованих; тари дерев’яної іншої.

На 0,2% більше надруковано газет, що виходять менш ніж чотири рази на тиждень; на 7,4% менше – книг, брошур, листівок і подібної продукції.

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції в січні-червні 2014р. до січня-червня 2013р. обсяги продукції збільшилися на 3,9% за рахунок такої продукції, як: металоїди; поліакрилати у первинних формах; фарби та лаки на основі акрилових або вінілових полімерів, у водному середовищі; шампуні та інша продукція.

У виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів обсяги продукції збільшилися на 7,3%. Підприємствами галузі вироблено 76 т препаратів лікарських, що містять гормони; 3351 т препаратів лікарських, що містять алкалоїди; 92 т препаратів лікарських, що містять пеніцилін та інші антибіотики.

На підприємствах з виробництва гумових та пластмасових виробів; іншої неметалевої мінеральної продукції обсяги виробництва зменшилися на 13,8%. Менше виготовлено збірних елементів конструкцій для будівництва з цементу та бетону – на 16,1 тис.куб.м або на 8,8%; сумішей будівельних сухих – на 12,4 тис.т або на 5,7%, виробів багатошарових ізолюючих зі скла – на 0,6 тис.кв.м, або на 1,4%.

На підприємствах машинобудування індекс промислового виробництва становить 68,9%.

У поточному році було виготовлено 14 184 газових лічильників, 16 564 бухгалтерських машин і касових апаратів, 250 автоматичних або напівавтоматичних машин і апаратів для дугового зварювання металів.

Як зазначили в статистичній службі, відносно січня-червня 2013р. скорочено виробництво інструментів для контролю за витратами, рівнем, тиском та іншими змінними характеристиками рідин і газів – на 35,0%; лічильників для рідин – на 37,8%; схем друкованих змонтованих – на 18,8%; апаратури електричної для комутації електросхем на напругу не більш ніж 1000 В – на 16,9%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua