0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Франція передасть Росії лише один "Містраль" - президент Олланд


Франція передасть Росії лише один "Містраль" - президент Олланд

Із заявою такого змісту виступив президент Франції Франсуа Олланд.

За словами французького лідера, в іншому випадку штрафні санкції становили б 1,1 мільярда євро. “Угода була укладена в 2011 році, корабель майже готовий і має бути переданий в жовтні”, – сказав Олланд.

Роботу над другим кораблем класу “Містраль” президент Франції пов’язав з позицією Москви щодо української кризи. За його словами, якщо обмеження щодо Росії будуть введені, це “має відбутися на рівні ЄС і стосуватиметься лише майбутніх поставок техніки”.

Західні партнери Франції закликають Париж відмовитися від постачання “Містралів” до Росії. США і союзники стверджують, що за нинішніх умов, надання Москві високоякісної зброї є недоречним.

Росія не має можливості виготовляти такі кораблі всередині країни. Вертольотоносці “Містраль” є зброєю активного нападу, вони дають змогу висадити батальйон морської піхоти і бронетехніку на берег на відстані до 10 тисяч кілометрів від порту прописки без дозаправки. Аналітики стверджують, що навіть колишній СРСР не мав таких можливостей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування