Донецька прокуратура здійснюватиме прийом громадян за допомогою Skype


Донецька прокуратура здійснюватиме прийом громадян за допомогою Skype

Донецька прокуратура здійснюватиме прийом громадян за допомогою Skype. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Донецької області.

“Через захоплення приміщення прокуратури Донецької області, проведення в ньому особистого прийому громадян керівництвом прокуратури області на сьогодні неможливо.

Водночас, незважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію, з метою забезпечення конституційного права громадян на звернення під час особистого прийому, прокурором Донецької області прийнято рішення про тимчасове здійснення особистого прийому громадян керівництвом прокуратури за допомогою Інтернет системи Skype”, – зазначено в повідомленні.

Першим заступником та заступниками прокурора області особистий прийом громадян здійснюватиметься за попереднім записом у разі незгоди з рішеннями (відповідями) за зверненнями після їхнього розгляду прокурорами міст з районним поділом, міськими, районними, міжрайонними та прирівняними до них.

Особистий прийом громадян прокурором області здійснюватиметься за попереднім записом (але не в день прийому) у разі, якщо у задоволенні їхніх звернень відмовлено одним з його заступників.

Попередній запис на особистий прийом до керівництва прокуратури області проводитиметься працівниками відділу з питань розгляду листів та прийому громадян прокуратури області через інтернет за допомогою електронної пошти за адресою prokuratura.priom @ gmail.com.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua